Відділення урології

Провідний лікар-уролог медичного центру Міламед не тільки допоможе покращити чоловіче здоров’я але й допоможе жінкам, які мають проблеми з сечовою системою. Звернувшись у наш центр Ви отримаєте кваліфіковану допомогу та діагностику на найсучаснішому обладнанні експертного класу. Наші лікарі дуже уважно ставляться до кожного пацієнта та завжди зберігають повну конфіденційність, як при обстеженні, так і при лікуванні. У нас Ви гарантовано отримаєте індивідуальний підхід та ефективне лікування.

Спеціалісти відділення

Георгій Георгійович Яремчук
лікар-уролог

Записатись на прийом

Що саме лікує лікар-уролог?


Хвороби сечовивідних шляхів і сечового міхура: цистит, уретрит, сечокам'яна хвороба, різні проблеми з сечовипусканням (затримка або нетримання сечі, часті походи в туалет та ін.), Дисплазія сечового міхура.

Хвороби нирок: гломерулонефрит, пієлонефрит, гідронефроз, нефроптоз та ін.

Захворювання чоловічої репродуктивної системи: простатит, епідидиміт, орхіт, баланопостит, інфекції, що передаються статевим шляхом - хламідіоз, папіломи-вірусну інфекцію, уреаплазмоз, мікоплазмоз, герпес та інші проблеми.

Коли варто звернутися до уролога?

Виявлення у себе одного або відразу декількох наведених нижче симптомів свідчить про необхідність відвідування уролога.

  • проблеми з сечовипусканням;
  • зміна запаху, кольору і об'єму сечі;
  • наявність виділень з уретри;
  • печіння і свербіж;
  • болю або відчуття дискомфорту (внизу живота, в попереку, в області промежини, в паху і статевих органах);
  • будь-які видимі зміни семені (у чоловіків);
  • зміна зовнішнього вигляду статевих органів;
  • травма сечостатевих органів.

При огляді для більш точного діагнозу лікар може призначити УЗ діагностику, лабораторні методи обстеження, які Ви зможете пройти на базі нашого медичного центра.

Пам’ятайте візит до уролога відкладати не можна: чим раніше почати боротьбу з недугою, тим швидше і легше можна впоратися з проблемою. 

Якщо Ви хочете відвідати лікаря-уролога, зробити це дуже просто. Зателефонуйте до Медичного центру Міламед або заповніть форму на сайті і наші працівники зв’яжуться з Вами у зручний для вас час.