Відділення педіатрії

Коли у сім’ї з’являються діти, батьки завжди хочуть, щоб вони були здоровими та сильними. З перших днів життя діти проходять обстеження у лікаря педіатра та до свого повноліття, у разі потреби, будуть його відвідувати. Дуже важливим моментом є вибір дитячого лікаря, до якого Вам прийдеться звертатися, якщо Ваша дитина захворіє. 

Давайте перш за все визначимося хто такий лікар-педіатр, його функції та які хвороби він лікує. 

Спеціалісти відділення

Ігор Васильович Андрейчук
лікар педіатр-інфекціоніст

Записатись на прийом

Педіатр - це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань дитячого віку. Він лікує респіраторні інфекційні та алергійні захворювання, хвороби нервової, серцево-судинної, травної, сечостатевої та інші системи. Педіатр проводить первинний огляд всіх дітей і підлітків від 0 до 18 років. Надалі, виходячи з результатів діагностики, він займається лікуванням дитини сам або направляє її до вузького дитячого фахівця.

Звернувшись до лікаря-педіатра Ви можете розраховувати на отримання інформації та кваліфікованої допомоги в наступних сферах:

  • навчання батьків методам догляду за дитиною;
  • надання рекомендацій з приводу грудного вигодовування, введення прикорму;
  • надання інформації про обов'язкові профілактичні щеплення;
  • оцінка фізичного розвитку;
  • оцінка психічного розвитку;
  • профілактичне обстеження дітей;
  • своєчасна діагностика дитячих хвороб;
  • лікування дитячих хвороб.

Коли треба звертатися до педіатра за допомогою?

Перш за все, коли дитина народжується, батьки зобов’язані кожного місяця упродовж першого року життя приводити дитину на огляд для того, щоб лікар міг оцінити набір маси тіла, зріст, фізичний і психічний розвиток. У разі, якщо виникають певні відхили у здоров’ї, лікар може призначити додаткове обстеження в інших спеціалістів, або сам надасть певні рекомендації, щоб покращити здоров’я дитини.

Також треба пам’ятати, що до педіатра звертаються при будь-яких симптомах, які виникають у дітей. Будь-які зміни поведінки, настрою дитини повинні насторожити батьків. А поява явних ознак захворювання (поява температури, болю, різних висипань) має змусити звернутися до педіатра в терміновому порядку.

Інколи батьки намагаються самотужки лікувати своїх дітей і цим вони тільки шкодять їм. Дитячий організм відрізняється від дорослого і те, що допомагає в лікуванні дорослої людини може нашкодити малечі. Тому не експериментуйте зі своїми дітьми, а у разі потреби вчасно зверніться до лікаря.

В нашому медичному центрі «Міламед» працюють висококваліфіковані лікарі, які мають багаторічний стаж роботи та багато позитивних відгуків серед батьків. Завітайте до нас на огляд і самі переконайтеся в цьому.