Медичний центр «Міламед»

Медичний центр «Міламед» працює з 2005 року. За цей час ми відкрили мережу філій у багатьох районних центрах Хмельницької області і не тільки. Наша команда завжди націлена тільки на надання якісних медичних послуг для кожної людини, яка звертається до нас за допомогою.

На сьогоднішній день у медичному центрі працюють більше 60 висококваліфікованих спеціалістів. Досвід роботи та професіоналізм наших фахівців дозволяють гарантувати пацієнтам кращі методи досліджень і найвищу ефективність лікування різних видів захворювань. 
Фахівці Медичного центру «Міламед» не тільки надають нашим пацієнтам сучасний рівень медичного обслуговування, але постійно підвищують свою кваліфікацію і втілюють новітні технології діагностики. 

Клініко-діагностична лабораторія

Медичний центр «Міламед» має власну клініко-діагностичну лабораторію, яка укомплектована сучасним обладнанням. Це дозволяє лабораторну діагностику поставити на найвищий рівень.

Лабораторія медичного центру «Міламед» включає в себе:

  • Імунологічний відділ;
  • Біохімічний відділ;
  • Відділ цитоморфологія і загально клінічного аналізу;
  • Відділ ПЛР діагностики, дозволяє проводити більш 200 різних лабораторних досліджень.

УЗД обстеження

У нашому медичному центрі «Міламед» ви можете пройти ультразвукову діагностику всіх органів і систем на апараті Siemens Acuson S3000 експертного класу.

Ми завжди готові допомогти і надати якісні медичні послуги та завжди бути на зв'язку зі своїми пацієнтами.