УЗ Діагностика

Про відділення

УЗД апарат Siemens  Acuson S3000 – це багатофункціональний ультразвуковий сканер преміум-класу, в якому органічно поєднуються новітні розробки в області акустичної візуалізації і фірмові функції німецького виробника медичного обладнання Siemens.

Інновації, практичність, універсальність, продуктивність і зручність – ось як коротко можна охарактеризувати німецький апарат для ультразвукової діагностики.

Чим відрізняється УЗД апарат Acuson S3000 від попередників

Стаціонарний УЗД апарат Siemens Acuson S3000 – це універсальна діагностична система, яка дозволяє проводити дослідження, поєднуючи результати комп’ютерної томографії, МРТ та ультразвукового сканування для отримання максимально точних і об’єктивних результатів діагностики. Завдяки спеціальному програмному забезпеченню eSie Fusion, УЗД апарат дозволяє імпортувати і відтворювати фотографії, отримані в рамках КТ і магніторезонансної томографії.

Крім автоматичного суміщення результатів різних досліджень, пристрій уміє накладати результати вимірювання швидкості поперечних хвиль на колірну карту жорсткості тканин для визначення патологічних змін в організмі пацієнта. Унікальна програма Virtual Touch Tissue IQ дає можливість візуалізувати еластичність тканин і можливі патології з подальшим проведенням кількісного аналізу в автоматичному режимі.

Сильна сторона моделі – пакет сучасних додатків для проведення еластографії. Оператор може в режимі реального часу переглядати попередньо завантажені і збережені результати МРТ, мамографії та КТ, наклавши їх на картинку, яку відтворюють датчики для УЗД апарату.

Такий підхід дозволяє значно підвищити точність діагнозу, так як суттєво розширює кількість інформації, яку може отримати і обробити лікар.

Лікарі відділення

Лисенко Алла Володимирівна

Лікар вищої категорії-УЗД

Кучеренко Аркадій Віталійович

Лікар вищої категорії УЗ діагностика

Андрусь Надія Володимирівна

Лікар вищої категорії УЗ діагностика