+38 (067) 555 80 77 +38 (067) 394 61 08 (0382) 65 23 21

м. Хмельницький, вул. Соборна, 29

Медична лабораторія

Про відділення

  Лікар уролог - це фахівець , який здійснює діагностику , лікування та профілактику захворювань органів сечостатевої системи. Найчастіше до нього звертаються чоловіки для виявлення і лікування простатиту та інфекцій, що передаються статевим шляхом. Представники сильної статі часто нехтують профілактичними оглядами, і звертаються тільки тоді, коли їх щось сильно турбує. Хоча щорічні превентивні консультації уролога для чоловіків не менш важливі, ніж профілактичні огляди у гінеколога для жінок. Огляди  дозволяють вчасно виявити захворювання передміхурової залози та інших органів сечової системи на ранніх стадіях, коли вони найкраще піддаються лікуванню.

Ситуації, коли  необхідна консультація уролога:

біль або дискомфорт під час сечовипускання
поява крові або інших домішок у сечі
колючий біль в області нирок
підозра на наявність інфекції, що передається статевим шляхом (у чоловіків)
проблеми із зачаттям дитини.

Уролог може проводити консультацію жінкам, якщо у них є проблеми нирок, сечоводів і сечового міхура. Лікар здійснює діагностику й лікує сечокам'яну хворобу, цистити, пієлонефрити і подібні захворювання. Звертатися до уролога, як чоловікам, так і жінкам, краще при появі перших ознак. Запущені форми урологічних хвороб погано і довго лікуються, а також  провокують розвиток вторинних запальних процесів малого тазу.

Крім зовнішнього огляду і консультації, лікар може порекомендувати інструментальні та лабораторні методи обстеження. Найчастіше мова йде про УЗД і урологічні мазки. Іноді, для підтвердження діагнозу можуть знадобитися аналізи крові, які Ви зможете здати у нас в медичному центрі.

Переваги відвідування уролога в медичному центрі «Міламед»:

консультацію проводить практикуючий лікар-хірург, який має багаторічний досвід роботи у стаціонарі
якщо це необхідно, лікар під час огляду відразу може взяти необхідні аналізи
при наявності показань та необхідності , пацієнту може бути проведено УЗД-обстеження на обладнанні експертного класу.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта і доброзичливе ставлення на прийомі зроблять Ваше відвідування клініки результативним і комфортним.

Лікарі відділення

Яремчук Георгій Георгійович

Головний лікар, лікар уролог вищої категорії