Медична лабораторія

  Клініко-діагностична лабораторія медичного центру «МілаМед» пропонує використовувати у клінічній практиці високоякісну лабораторну діагностику.

  Дванадцятирічний досвід успішної роботи у сфері клінічної лабораторної діагностики, сучасне обладнання і реагенти провідних світових виробників, комп’ютеризація технологічного процесу, висококваліфікований персонал, регулярний багаторівневий контроль якості досліджень, гарантують Вам високу точність і достовірність результатів лабораторного тестування.

  Клінічна лабораторна діагностика сьогодні є невід’ємною та,безумовно, важливою частиною лікувально-діагностичного процесу. Практично неможливо уявити галузь медицини, в якій не використовувалися б методи лабораторного аналізу. Робота будь-якого лікаря неможлива без застосування методів клінічної лабораторної діагностики . Лабораторний аналіз — це настільки звичний метод, що часто ми не замислюємося про його застосування, практично автоматично направляючи пацієнта на те чи інше дослідження . Проте не варто забувати, що навіть найкращий високотехнологічний лабораторний аналіз є додатковим методом обстеження і не може замінити лікарські навички. Розмаїття досліджень і технологічних підходів, які представляє сучасна клінічна лабораторна практика надає лікарю широкі можливості у вивчені функціонального стану організму пацієнта та неоцінену допомогу у діагностиці захворювань, але не завжди дозволяє адекватно зорієнтуватися у виборі правильного підходу до лабораторного обстеження . Направляючи пацієнта на те чи інше лабораторне дослідження, лікар завжди хоче отримати найповнішу, найточнішу і найнеобхіднішу інформацію, яка допоможе в діагностиці, прогнозуванні та лікуванні. Таку потребу лікаря сьогодні можуть задовольнити адекватні та сучасні підходи до організації лабораторного процесу. Тільки розуміння особливостей клінічного застосування лабораторних методів, тісна взаємодія клініцистів і спеціалістів лабораторії, а також стандартизація лабораторного процесу та забезпечення високої якості досліджень на всіх етапах, роблять клінічну лабораторію найпотужнішим інструментом у руках лікаря-практика .

Тому, основною ціллю спеціалістів клініко-діагностичної лабораторії медичного центру « МілаМед » є допомога лікарю — клініцисту розібратися в цьому великому потоці лабораторної інформації, вибрати потрібні тести для діагностики захворювань і адекватно оцінити їх результати .

Клініко-діагностична лабораторія медичного центру «МілаМед» включає в себе:

- Імунологічний відділ

Автоматизований комплекс для імуноферментного аналізу BioTek (США) та мікропланшетний ІФА-рідер BioTek ELх 800 (США) з комп’ютерним опрацюванням результатів зчитування, забезпечують високоточне визначення більшості гормонів, рівня онкомаркерів, гормонів моніторингу вагітності, серологічних маркерів вірусних гепатитів та інших інфекційних захворювань, у тому числі TORCH — групи, визначення маркерів аутоімунної патології та інших захворювань на реактивах провідних світових виробників (DRG, DSL).

Обстеження на інфекції,що передаються статевим шляхом, методом імунофлюоресценції, виконуються на мікроскопах CRANUM.

- Біохімічний відділ

Визначення показників клінічної хімії, показників цукрового діабету (глікований гемоглобін ), ліпідного обміну, мікроелементів, печінкових проб виконуються на автоматичному біохімічному аналізаторі

Mindray BS 330 та на біохімічному аналізаторі HUMALYZER-3000 (Human, Німеччина).

Показники згортання крові визначаються за допомогою напівавтоматичного коагулометра Sysmex CA-50 (Sysmex Corporation, Японія).

- Відділ цитоморфології та загальноклінічного аналізу

Цитологічна лабораторія обладнана мікроскопами і системою комп’ютерної візуалізації виробництва компанії Olimpus.

Унікальний високопродуктивний автоматизований гематологічний аналізатор Sysmex XS -500i (Sysmex Corporation, Японія) дозволяє робити повний розгорнутий аналіз крові з диференціюванням лейкоцитарної формули . В аналізаторі присутня система виявлення атипових клітин.

- ПЛР- лабораторія

Дослідження методом ПЛР проводяться в молекулярно-біологічній лабораторії, обладнаній згідно з усіма вимогами, які пред’являються до такого типу лабораторій: повне розділення зон, буферні тамбури, приміщення зі зворотнім потоком повітря, системи вентиляції, обладнанні НЕРА-фільтрами. Підготовка матеріалу здійснюється в спеціальних ПЛР- боксах, що унеможливлює крос-контамінацію . Лабораторія обладнана реагентами виробництва Amplisens biotechnologies.

Кількісне визначення ДНК(РНК) збудника проводиться методом полімеразної ланцюгової реакції у режимі «Real Time» за допомогою обладнання Rotor-Gene Q  (Qiagen, Німеччина).

Якісна діагностика — запорука ефективного лікування.

Спеціалісти лабораторії

Тульська Анжела Альфредівна

Тульська Анжела Альфредівна

Лікар першої категорії завідуюча лабораторією

Обладнання

<p>Sysmex CA-50 (Sysmex Corporation,  Японія)</p>

Sysmex CA-50 (Sysmex Corporation,  Японія)

На автоматичному коагулометрі SYSMEX , виробництва Японія, виконуються дослідження показників згортальної системи крові.

<p>HUMALYZER-3000 (Human, Німеччина)</p>

HUMALYZER-3000 (Human, Німеччина)

Визначення показників клінічної хімії здійснюється за допомогою біохімічного аналізатора

<p>Автоматизований комплекс для імуноферментного аналізу BioTek</p>

Автоматизований комплекс для імуноферментного аналізу BioTek

з комп’ютерним опрацюванням результатів зчитування, забезпечують високоточне визначення більшості гормонів, рівня онкомаркерів, гормонів моніторингу вагітності, серологічних маркерів вірусних гепатитів та інших інфекційних захворювань, у тому числі TORCH — групи, визначення маркерів аутоімунної патології та інших захворювань на реактивах провідних світових виробників (DRG, DSL)

<p>Rotor-Gene A (Qiagen, Німеччина)</p>

Rotor-Gene A (Qiagen, Німеччина)

Кількісне визначення ДНК(РНК) збудника проводиться методом полімеразної ланцюгової реакції у режимі «Real Time»

<p>Біохімічний автоматичний аналізатор Mindray BS-330</p>

Біохімічний автоматичний аналізатор Mindray BS-330

Визначення показників клінічної хімії ,показників цукрового діабету (глікований гемоглобін ), ліпідного обміну, мікроелементи, печінкові проби виконуються на автоматичному біохімічному аналізаторі Mindray.

<p><strong>Автоматичний гематологічний аналізатор SYSMEX XS 500i</strong></p>

Автоматичний гематологічний аналізатор SYSMEX XS 500i

Відділ загально-клінічного аналізу оснащений унікальним високопродуктивним автоматичним 5 –Diff аналізатором SYSMEX , виробництва Японія, який дозволяє робити повний розгорнутий аналіз крові з диференціюванням лейкоцитарної формули . В аналізаторі присутня система виявлення атипових клітин.

<p><span style=Автоматичний аналізатор сечі sysmex UC-3500

">

Автоматичний аналізатор сечі sysmex UC-3500

Автоматичний аналізатор сечі sysmex UC-3500 дозволяє поєднувати простоту дослідження фізико-хімічних властивостей сечі з високою точністю і інформативністю результату. Діагностичні можливості даного аналізатора сфокусовані на основних клінічних задачах загального аналізу сечі : - Діагностика гематурії: завдяки застосуванню технології CMOS матриці здатен ефективно диференціювати еритроцитурію і гемоглобінурію - Діагностика протеінурій: широкий спектр аналітичної чутливості дозволяє визначати мікроальбінурію ( від 10 мг альбуміну(дл), протеінурію від 150мг білку)дл. - Діагностика запальних захворювань сечовивідних шляхів забезпечується високочутливим методом виявлення лейкоцитів (менше 4 в полі зору) і одночасним виявленням рівня нітрітів. Дослідження загального аналізу сечі на автоматичному аналізаторі сечі sysmex UC-3500 дозволяє отримати аналітично надійний результат, що забезпечує його діагностичну інформативність.